Buzsan İklimlendirme Sistemleri

Soğuk Oda Kapıları

Soğuk Oda Kapısı

• SOĞUK ODA KAPISI

Buzsan markası ile Poliüretan enjekte sandviç panellerden oluşan soğuk oda kapıları; ısı, enerji, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlaması sebebi ile bir soğuk deponun en önemli kısımlarından birisidir. Bu sebeple dayanıklı, kullanımı kolay ve işinizi kolaylaştıran kapılar üretmekteyiz.

Soğuk ve donmuş muhafaza odalarının kapıları, kanat çerçevesini oluşturan alüminyum profiller sayesinde estetiği bozmadan sağlamlığı ve dayanıklılığı sağlamaktadır.

Soğuk odaların kapıları istenirse açılış yönü değiştirilebilir, sızdırmaz manyetik conta ve yüksek izolasyon yeteneği enerji harcamalarını azaltır.

Yenilenen kapı kolu ve kilidi ile kabin içinden de açma koluna sahiptir.

1. MENTEŞELİ SOĞUK ODA KAPILARI
Menteşeli kapılar küçük hacimler için dizayn edilmiş oda kapılarıdır. Kapının kasa ile birleşim noktasında kauçuk conta kullanıldığı için ısı kaybı minimum düzeyde tutulmuştur.

Düşük sıcaklıklar için kapı contasının bulunduğu bölüme rezistans takviyesi yapılmış bu sayede contanın donarak zarar görmesi engellenmiştir.
Kapı menteşe ve kilitleri ABS cinsi soğuğa ve sıcağa dayanıklı plastik malzemeden imal edilmiştir.
TEKNİK ÖZELLİKLER

1. 40 kg/m³ (densite) poliüretan enjeksiyon
2. PVC kaplama veya paslanmaz sac yüzeyler
3. Eloksallı alüminyum profiller
4. Yumuşak kapı lastikleri ile yüzeye tam temas
5. Kilitli ve ergonomik açma kolu
6. Normal ve derin muhafaza uygulamaları
7. Derin muhafaza için rezistans uygulaması

2. SÜRGÜLÜ TİP SOĞUK ODA KAPILARI
Sürgülü kapılar büyük metrekarelere hitap eden kapılardır. Tamamen endüstriyel alanlar için dizayn edilmiş bu kapılarda kapı geçiş boşlukları forklift transpalet gibi yük ve yüklü taşıyıcıların geçebileceği şekilde ayarlanabilmektedir.
Sürgülü kapılarda kapı bir ray üzerinde hareket etmekte kapanma noktasında kapı kanadında bulunan tekerlekler raydaki oluklara oturarak düzgün şekilde kapanmasını sağlamaktadır.
Düşük sıcaklıklardaki uygulamalarda kapı kenarlarında bulunan rezistans yardımıyla contadaki olası donma ve yapışmanın önüne geçilmiştir.
TEKNİK ÖZELLİKLER

1. 40 kg/m³ (densite) poliüretan enjeksiyon
2. PVC kaplama veya paslanmaz sac yüzeyler
3. Eloksallı alüminyum profiller
4. Yumuşak kapı lastikleri ile yüzeye tam temas
5. Normal ve derin muhafaza uygulamaları
6. Derin muhafaza için rezistans uygulaması
 

3.SEKSİYONEL TİP SOĞUK ODA KAPILARI

4.FLİP-FLAP TİP SOĞUK ODA KAPILARI
Servis geçişlerinde, işletme içi geçişlerinde kullanılan kapılardır. Kanatlar her iki yönde 90 derece açılabilen ve gerektiğinde açık durabilen özel menteşeler ile üretilmiştir.

5.PVC ŞERİT PERDE
PVC şerit perdeler şeffaf PVC maddesinden oluşan, çalışma alanlarını birbirinden ayırma amacıyla kullanılan pratik ve ekonomik sistemlerdir.

Ayrıntılı bilgi için: evren@buzsan.com mail adresinden yada (258) 265 35 30 nolu telefondan iletişim kurabilirsiniz.