Buzsan İklimlendirme Sistemleri

Kurumsal

Temeli 1960 yılında kurucumuz Saadettin TANTUNÇ tarafından atılan firmamız, Buzsan A.Ş. adı altında 1982 yılında Denizli'de faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne endüstriyel soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmamız; projelendirme, imalat, taahhüt, satış, yedek parça ve servis konularında yenilikçi ve güvenilir bir firma olmayı başarmıştır.


Firmamız 40 yılı aşkın süredir; ticari buzdolapları, poliüretan soğuk depo panelleri, soğuk odakapıları, soğutma sistemleri ve su soğutma cihazları üretmektedir. Firmamızın ürettiği tüm ürünler bayi ve satış organizasyonumuz aracılığıyla pazarlanmakta ayrıca müşterilerimizin talep ettiği takdirde anahtar teslimi proje anlaşmaları da yapılmaktadır.

Her türlü gıdanın soğutma ve dondurulması, depolanması, kurutulma ve mevsimlendirme işlemleri firmamızın faaliyet alanını oluşturmaktadır.

Buzsan A.Ş. ; Denizli Organize Sanayi Bölgesinde 5.000 m2 alana sahip üretim tesisinde, kalifiye personeli ile üretimini sürdürmektedir. Kurmuş olduğu TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Standardı doğrultusunda “Sürekli İyileştirme” felsefesine uygun olarak faaliyetlerine yön vermektedir.

Bir Buzsan kuruluşu olan Yeni Buzsan Soğutma Ltd. Şti. 2001 yılında endüstriyel soğutma ekipmanları satışına yönelik olarak kurulmuştur. Firmamız bu doğrultuda soğutma sektörünün prestijli markaların ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız sonuç almaya odaklı müşteri isteklerine yönelik hizmet anlayışı ile geride bıraktığı 40 yıl içerisinde sayısız işletmenin soğutma taahhüdüne imza atmıştır. Buzsan, büyük bilgi birikimi ve deneyimi ile gıda soğutma alanında kalite, dayanıklılık ve güvenliğin simgesi olmuştur.

Mutlak müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, gelişime açık ve yenilikçi politikasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.